Bu Eğitim Bize Ne Katacak?

Bir iş yerinde verimliliğin ve kalitenin arttırılması çalışanların bütünü görebilme ve yorumlayabilme kabiliyeti, işi anlayarak yapmaları ve sahiplenmeleriyle mümkündür.

Bu eğitimin amacı işletmelerde finansal muhasebe işlemlerine temel oluşturan bilgilerin aktarılmasıdır. Bu kapsamda bilanço eşitliği mantığının verilmesi hesapların işleyişi sık kullanılan bilanço hesapları ve gelir tablosu hesaplarının örnek uygulamalar ile gösterilmesi ve temel muhasebe mantığının anlatılıp öğretilmesidir.

Neden Eğitim Almalıyız?

Şirketlerin gelecek planlamalarının verimli olması, performanslarının üst noktada olabilmesi, tüm şirket çalışanlarının eğitimine, becerisine ve yaratıcılığına bağlıdır.

Bilgilerinin sürekli geliştiği ve yenilendiği bu dönemde şirketlerin ayakta kalabilmesi ve varlığını devam ettirebilmesi personellerine yaptığı yatırımlarla mümkündür.

Günümüzün başarılı şirketleri, rakipleri arasında öne çıkabilme, uzun süreli faaliyet gösterebilme ve yüksek karlılık sağlayabilmenin en önemli koşulu olarak; kaliteli, işinde yetkin, takım olarak uyum içerisinde çalışan insan gücünü yakalamaya bağlamaktadır.
Giriş
Translate »