Bu Eğitim Bize Ne Katacak?

Mali işler departmanının yeni rollerinden bir tanesi de şirket performansını yönetmek ve iş stratejilerini sonuca çevirmektir. Bu rolü gerçekleştirmek için en önemli hususlar planlama yaparak operasyonel stratejileri belirlemek, bütçeleme yaparak yakın gelecekteki mali planları oluşturmak, çalışanlarını motive ederek işbirliğine teşvik etmek ve raporlama yaparak doğru bilgiyi doğru zamanda üst yönetime sunmaktır.

Bu eğitimde işin konusuna ve sektöre göre bütçe ve raporlamanın nasıl yapılacağını, bütçe oluşturulurken nelere dikkat edileceğini örneklerle uygulamalı olarak gösterip, bütçe oluşturup, raporlayacak olan personellere bütçelemeyi anlatıp öğreteceğiz.

Neden Eğitim Almalıyız?

Şirketlerin gelecek planlamalarının verimli olması, performanslarının üst noktada olabilmesi, tüm şirket çalışanlarının eğitimine, becerisine ve yaratıcılığına bağlıdır.

Bilgilerinin sürekli geliştiği ve yenilendiği bu dönemde şirketlerin ayakta kalabilmesi ve varlığını devam ettirebilmesi personellerine yaptığı yatırımlarla mümkündür.

Günümüzün başarılı şirketleri, rakipleri arasında öne çıkabilme, uzun süreli faaliyet gösterebilme ve yüksek karlılık sağlayabilmenin en önemli koşulu olarak; kaliteli, işinde yetkin, takım olarak uyum içerisinde çalışan insan gücünü yakalamaya bağlamaktadır.
Giriş
Translate »